+
Menu

Kategorie

PayPal - online platba z pohodlí domova

 
Většina nakupování po internetu proběhne úspěšně. Ale pokud se něco zvrtne, vždy můžete počítat s naší pomocí. Neobdrželi jste zboží? Pokud vám prodejce nenabídne uspokojivé řešení, můžeme vám plně uhradit kupní cenu, včetně dodacích nákladů. Nakupujte s PayPal je beze stresu.
 
 
Skoro veškeré hmotné zboží, které může být doručeno prostřednictvím pošty, je zahrnuto pod ochranou zboží PayPal*.
 
*Přečtěte si Dohodu s uživatelem PayPal, která obsahuje veškeré smluvní podmínky týkající se ochrany nakupování u PayPal

Bezpečí uživatelů je u PayPal prioritou číslo jedna. S PayPal se můžete cítit bezpečně, i když nakupujte poprvé u neznámých prodejců. Nejenže se na nákupy v internetových obchodech a na eBay vztahuje bezplatná ochrana nakupování, ale také si můžete být jisti, že nikdy neposkytneme prodejcům vaše finanční informace, jako jsou například číslo kreditní karty nebo číslo účtu.
Při placení s PayPal přecházíte pouze na emailovou adresu, která je spojená s vaším účtem PayPal. Obchodníci nebo internetové obchody obdrží od PayPal platbu, aniž by měli přístup k informacím o vašich financích.
Vaše citlivá data uložíme bezpečně na našich serverech.
 
 
Zajišťujeme sledování transakcí 24/7.
 
Jako lidr na poli bezpečnostních technologií používáme nejmodernější preventivní opatření pro zastavení počítačové kriminality.
 
Každá transakce je kontrolována špičkovými patentovanými modely, s jejichž pomocí potíráme podvodné jednání.
 
Pokud máme podezření na podvod či odcizení identity, okamžitě vás kontaktujeme.
 
Spolupracujeme s oficiálními úřady, které mohou nařídit ukončení provozu stránek, používaných ke spoofingu nebo k phishingu (k pokusům získat údaje nebo peníze pod falešnou záminkou).

*text oficiální stránky PayPal.com/cz